Menu Close

Krapina – posjet gradskoj knji┼żnici ­čôľ­čôľ

13.11.2023., djeca odgojne skupine ÔÇ×SoviceÔÇť posjetili su gradsku knji┼żnicu u Krapini u pratnji pedagoginje Ane Koljanin, odgojiteljica Diane Hohnjec i Ive Vidovi─ç.

Djeca su se upoznala s pojedinim odjelima knji┼żnice, a najvi┼íe su vremena provela u dje─Źjem odjelu, koji je skladno uklopljen u knji┼żnicu i prilago─Ĺen dje─Źjim interesima. Djelatnici knji┼żnice su kroz edukativnu prezentaciju budu─çim korisnicima knji┼żnice pribli┼żili slikovnice i knjige kao pristupa─Źna i vrlo korisna pomagala u njihovu svakodnevnom ┼żivotu. Djeca su upoznata s na─Źinom posu─Ĺivanja knjiga. Kroz razgovor s djecom pobu─Ĺen je njihov interes za pisanom rije─Źi i imali su priliku sudjelovati u likovnoj radionici. Dojmovi s ovog susreta inspirirali su na┼íu djecu za budu─çe zanimljive likovne radove. Nakon knji┼żnice, vrijeme smo proveli┬ái┬áu┬áparku.